HAXE C03 Ciśnieniomierz naramienny

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.14
Producent: HAXE
Kod produktu: C03

Opis

Ciśnieniomierz naramienny C03 nadaje się zarówno do codziennych pomiarów osób chorych na nadciśnienie, jak i okresowe kontrole zdrowych pacjentów. Jest prosty w obsłudze i posiada wiele ułatwiających użytkowanie funkcji. Ciśnieniomierz ma czytelny i nowoczesny wyświetlacz, duże przyciski sprawiają, że obsługa nie sprawia problemu pacjentom słabowidzącym czy osobom o obniżonej sprawności motorycznej. Obszerna pamięć pomiarów urządzenia pozwala na zapisanie aż 240 pomiarów z podziałem na użytkownika A i B. 

Ciśnieniomierz informuje o nieregularnym biciu serca. Symbol błędu pomiaru sygnalizuje, że pacjent poruszał ręką podczas pomiaru. Ciśnieniomierz naramienny pozwala na ustawienie daty i godziny co ułatwia zlokalizowanie danego pomiaru w pamięci urządzenia. 

Ciśnieniomierz C03 zapamiętuje po 120 ostatnich pomiarów dla 2 użytkowników (razem 240 pomiarów). Dzięki pamięci można obserwować wyniki nawet 60 dni wstecz (przy 2 pomiarach dziennie)  Ciśnieniomierz naramienny oblicza średnią z 3 ostatnich pomiarów. Jest to dużym ułatwieniem dla osób, które monitorują pomiary z całego dnia. Średnia z pomiarów uwzględnia podział na użytkowników. 

Ciśnieniomierz wyposażony został w funkcję automatycznego wyłączania. Funkcja ta pozwala na zaoszczędzenie energii i dłuższą żywotność baterii. Przy dłuższym okresie niekorzystania z urządzenia, baterie należy wyjąć, aby uniknąć wycieku.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

1 X Ciśnieniomierz 

1 X Mankiet z klamrą o wielkości 22-40 cm

1 X Kabel USB

3 X Baterie alkaliczne AA

1 X Instrukcja 

Do zasilenia ciśnieniomierza naramiennego można użyć 3x baterii alkalicznych AA.  Oprócz zasilania bateryjnego ciśnieniomierz można podpiąć do zewnętrznego źródła zasilania. W zestawie znajdują się zarówno baterie, jak i kabel USB.  Podczas korzystania z zasilania zewnętrznego ciśnieniomierz nie pobiera energii z baterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl